Laminaty i forniry
Laminaty i forniry - laminowanie w ErgoSfera Lublin

Naklejamy na płyty laminaty i forniry do grubości 1mm.

 

Laminowanie płyt meblowych polega na wprasowaniu w surową płytę meblową, zwykle wiórową, dekoracyjnego laminatu w dowolnym kolorze i o różnej strukturze, które mogą być bardziej lub mniej połyskujące. Wprasowany laminat łączy się ze strukturą płyty, dzięki czemu nie odpryskuje zbyt łatwo i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, tj. ścieranie, rysowanie i wysokie temperatury. Tak przygotowana płyta meblowa świetnie sprawdzi się jako ścianki i półki szafek. Laminowane płyty meblowe mogą przybierać różne barwy i struktury, a obróbka ich jest bezproblemowa, więc docięcie szafki będzie szybkie i łatwe, co jest niewątpliwą zaletą dla właścicieli mieszkań z nieoczywistym rozkładem, by móc wykorzysta każdą przestrzeń.

 

Płyty laminowane wykazują się dużą wytrzymałością nawet jako obrzeża, łatwo utrzymać je w czystości, a odpowiednio konserwowana nie jest podatna na odbarwienia. W przypadku, kiedy meble laminowane mają zdobić łazienkę, warto jest wybrać wodoodporną płytę MDF, by jak najdłużej utrzymać takie szafki w dobrym stanie. Projektanci wnętrz czasem wykorzystują laminowane płyty jako osłona ściany nad blatem kuchennym zamiast płytek czy szklanych paneli.

 

U nas możesz zamówić płyty meblowe, które stworzą meble idealnie dopasowane do Twoich pomieszczeń lub laminowanie płyt meblowych. Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły zamówienia – jesteśmy rodzinną firmą na rynku meblarskim w Lublinie i znamy potrzeby naszych klientów. Pomagamy w wyborze i doradzamy, a jeśli potrzebujesz, to zapewnimy konsultację z naszym technologiem, który stworzy dla Ciebie szczegółowy projekt.

Laminowanie Lublin
Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami! Stworzymy ofertę idealną dla Twoich potrzeb.