Cięcie
Cięcie płyt meblowych na formatki pod wymiar

Wycinamy elementy z płyt wiórowych laminowanych, akrylowych, MDF, HDF, MFP oraz sklejki.

Dzięki optymalizacji oferujemy korzystne wykorzystanie materiału

Oferujemy cięcie prostoliniowe, cięcie skosów, frezy pod HDF i LEDY.

Tniemy również blaty wiórowe oraz HPL, robimy połączenia blatów na tzw łyżwę.

 

Twoje mieszkanie sprawia Ci problem podczas meblowania, bo nie wpisuje się w standardowe wymiary? Nie przejmuj się, bo u nas możesz dopasować meble pod każdym względem do swojego mieszkania. Wykorzystanie każdego centymetra w niewielkiej przestrzeni mieszkania w bloku ma ogromne znaczenie. Zostawienie nawet kilku centymetrów między szafką a ścianą jest marnowaniem miejsca, które można dobrze spożytkować. Dodatkowo ze względów estetycznych lepiej jest mieć meble wypełniające przeznaczoną na nie przestrzeń. Do mniejszych mieszkań lub o niestandardowych wymiarach trudno jest znaleźć gotowy zestaw mebli, który szczelnie wypełniłby całe dostępne miejsce, zwłaszcza w łazience i kuchni, które są zwykle mniejsze, ale wymagania co do pojemności są nieproporcjonalnie duże.
Teraz bez względu na to, ile masz miejsca na meble, możesz skorzystać z naszych usług cięcia płyt meblowych na wymiar, by dopasować je do każdej wnęki i każdego skosu. Świadczymy usługi stolarskie dla klientów indywidualnych, hurtowych oraz proponujemy współpracę doświadczonym stolarzom, którzy potrzebują pracowni. Oferujemy cięcie płyt meblowych o grubości 3 – 40 mm, blatów z laminatem HPL, cięcie kątowe i proste płyt oraz blatów. Wykonujemy także cięcia po łuku, wycinanie koła, otworów pod zlew i na płytę gazową lub indukcyjną, wiercenie otworów na zawiasy, kołki uchwyt wpuszczany i frezowanie bez uszkodzenia konstrukcji płyty, a także klejenie (pogrubianie) płyty.

Możesz u nas zamówić cały gotowy zestaw mebli zaprojektowany w porozumieniu z naszym doradcą. Rodzaj płyty, obrzeża i okleiny, uchwyty i wszystkie elementy estetyczne wybierzesz dowolnie według własnych preferencji.

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami! Stworzymy ofertę idealną dla Twoich potrzeb.